LocalGov Base (2.3.0) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: More
ms: Lagi

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Location
ms: Lokasi

en: Close
ms: Tutup

en: Content top
ms: Kandungan atas

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Content bottom
ms: Kandungan bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
