LocalGov Base (2.3.0) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Read more
ru: Подробнее

en: Disabled
ru: Отключено

en: More
ru: Ещё

en: Overview
ru: Обзор

en: Size
ru: Размер

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Menu
ru: Меню

en: Attachment
ru: Вложение

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Location
ru: Место

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Banner
ru: Баннер

en: Close
ru: Закрыть

en: Messages
ru: Сообщения

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Facet
ru: Фасета

en: Content top
ru: Над контентом

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Hide
ru: Скрыть

en: Services
ru: Службы

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Social Media
ru: Социальные сети

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: See all
ru: Смотреть всё

en: First page
ru: Первая страница

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
