LocalGov Base (2.3.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: More
ug: داۋامى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Close
ug: يېپىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
