LocalGov Base (2.3.1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: More
eu: Gehiago

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Menu
eu: Menua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Close
eu: Itxi

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
