LocalGov Base (2.3.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Les meira

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: More
is: Meira

en: Overview
is: Yvirlit

en: Size
is: Stødd

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Menu
is: Valmynd

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Location
is: Pláss

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Hide
is: Krógva
