LocalGov Base (2.3.1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: More
lt: Daugiau

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Menu
lt: Meniu

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Hide
lt: Slėpti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
