LocalGov Base (2.3.1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Menu
ml: മെനു

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
