LocalGov Base (2.3.1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: More
os: Ноджы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
