LocalGov Base (2.3.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: More
si: තව

en: Search
si: සොයන්න
