LocalGov Base (2.3.1) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: More
sk: Viac

en: Overview
sk: Prehľad

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Attachment
sk: Príloha

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Hide
sk: Skryť

en: Services
sk: Služby

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
