LocalGov Base (2.3.1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: More
sq: Akoma

en: Overview
sq: Panorama

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
