LocalGov Base (2.3.2) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: More
ca: Més

en: Overview
ca: Resum

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Menu
ca: Menú

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Close
ca: Tanca

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Hide
ca: Oculta

en: Services
ca: Serveis

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer first
ca: Primer peu

en: Footer second
ca: Segon peu

en: Footer third
ca: Tercer peu

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
