LocalGov Base (2.3.2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: More
km: បន្ថែម

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Close
km: បិទ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Hide
km: លាក់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
