LocalGov Base (2.3.3) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: More
bn: আরও

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Menu
bn: মেনু

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Location
bn: অবস্থান

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
