LocalGov Base (2.3.3) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: More
lv: Vairāk

en: Overview
lv: Pārskats

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Banner
lv: Baneris

en: Close
lv: Aizvērt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
