LocalGov Base (2.3.3) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
