LocalGov Base (2.3.4) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: More
bg: още...

en: Overview
bg: Обзор

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Menu
bg: Меню

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Messages
bg: Съобщения

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Hide
bg: Скрий

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
