LocalGov Base (2.3.4) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Address
bo: ས་གནས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
