LocalGov Base (2.3.4) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Read more
cs: Číst dál

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: More
cs: Více

en: Overview
cs: Přehled

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Attachment
cs: Příloha

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Close
cs: Zavřít

en: Messages
cs: Zprávy

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Services
cs: Služby

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
