LocalGov Base (2.3.4) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Read more
da: Læs mere

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: More
da: Mere

en: Overview
da: Overblik

en: Size
da: Størrelse

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Attachment
da: Bilag

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Location
da: Lokation

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Close
da: Luk

en: Messages
da: Beskeder

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Content top
da: Indhold top

en: Tabs
da: Faner

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Hide
da: Skjul

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Current page
da: Nuværende side

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Footer second
da: Sidefod anden

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Last page
da: Sidste side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: First page
da: Første side

en: Page @items.current
da: Side @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
