LocalGov Base (2.3.4) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: More
gl: Máis

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Menu
gl: Menú

en: Attachment
gl: Anexo

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Close
gl: Pechar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Hide
gl: Agochar

en: Services
gl: Servizos

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: (opens in a new window)
gl: (abre nunha nova lapela)
