LocalGov Base (2.3.4) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Read more
he: קראו עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: More
he: עוד

en: Overview
he: סקירה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Menu
he: תפריט

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Location
he: מיקום

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Banner
he: באנר

en: Close
he: סגירה

en: Messages
he: מסרים

en: Facebook
he: פייסבוק

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Hide
he: הסתרה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Twitter
he: טוויטר

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
