LocalGov Base (2.3.4) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
