LocalGov Base (2.3.4) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: More
sl: Več

en: Overview
sl: Pregled

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Menu
sl: Meni

en: Attachment
sl: Priponka

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Close
sl: Zapri

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Hide
sl: Skrij
