LocalGov Base (2.1.2) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Read more
is: Lesa meira

en: Disabled
is: Óvirkt

en: More
is: Meira

en: Overview
is: Yfirlit

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Menu
is: Valmynd

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Location
is: Staðsetning

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Close
is: Loka

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Hide
is: Fela

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
