LocalGov Base (2.1.2) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: More
my: ပို၍

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: ,
my: .

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
