LocalGov Base (2.1.2) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Read more
uk: Читати далі

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: More
uk: Ще

en: Overview
uk: Огляд

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Menu
uk: Меню

en: Attachment
uk: Долучення

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Location
uk: Місце розташування

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Banner
uk: Банер

en: Close
uk: Закрити

en: Messages
uk: Повідомлення

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Facet
uk: Фасет

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Hide
uk: Приховати

en: Services
uk: Служби

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Twitter
uk: Твітер

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Guide
uk: Путівник

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Social Media
uk: Соціальні мережі

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: See all
uk: Див. усе

en: Hello World!
uk: Привіт, світ!

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Test page
uk: Тестова сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
