LocalGov Base (2.1.2) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: More
ur: مزید

en: Overview
ur: جائزہ

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
