LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Services
cs: Služby

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
