LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
