LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Search
fa: جستجو

en: Menu
fa: منو

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
