LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
