LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Search
ru: Поиск

en: Menu
ru: Меню

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Banner
ru: Баннер

en: Messages
ru: Сообщения

en: Content top
ru: Над контентом

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Services
ru: Службы

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer second
ru: Подвал второй

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Primary menu
ru: Основное меню
