LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
