LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Menu
sv: Meny

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Services
sv: Tjänster

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Footer second
sv: Andra sidfot

en: Footer third
sv: Tredje sidfot

en: Primary menu
sv: Primär meny
