LocalGov Base France (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Messages
th: ข้อความ

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
