LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Messages
hr: Poruke

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
