LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
