LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Search
ka: ძიება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Messages
ka: შეტყობინებები
