LocalGov Base France (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Menu
te: మెనూ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Messages
te: సందేశాలు
