LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Search
de: Suche

en: Menu
de: Menü

en: Utility
de: Werkzeug

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Content top
de: Inhalt oben

en: Services
de: Dienste

en: Content bottom
de: Inhalt unten

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Footer first
de: Fußzeile 1

en: Footer second
de: Fußzeile 2

en: Footer third
de: Fußzeile 3

en: Primary menu
de: Hauptmenü

en: (opens in a new window)
de: (öffnet in einem neuen Fenster)
