LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Search
fr: Rechercher

en: Utility
fr: Utilité

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Banner
fr: Bannière

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Tabs
fr: Onglets

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer first
fr: Premier pied de page

en: Footer second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer third
fr: Troisième pied de page

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: (opens in a new window)
fr: (s'ouvre dans une nouvelle fenêtre)
