LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Search
is: Leit

en: Menu
is: Valmynd

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Tabs
is: Flipar

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
