LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Search
ja: 検索

en: Menu
ja: メニュー

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Banner
ja: バナー

en: Messages
ja: メッセージ

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Tabs
ja: タブ

en: Services
ja: サービス

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Footer first
ja: 第1フッター

en: Footer second
ja: 第2フッター

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー
