LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Search
jv: Goléki

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
