LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
