LocalGov Base France (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
