LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Search
az: Axtarış

en: Menu
az: Menyu

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Primary menu
az: Əsas menyu
