LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
