LocalGov Base France (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Content top
ms: Kandungan atas

en: Content bottom
ms: Kandungan bawah

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Secondary menu
ms: Menu sekunder

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
